Těšíme se na prázdniny

01.06.2010 19:16

Toto téma začalo oslavou Dne dětí. 1.6. k nám přijelo divadlo s pohádkami O řepě, O prasátku a O kůzlátkách. Soutěživé dopoledne proběhne v pátek v Mš - z důvodu špatného počasí. Skupinová práce: 1) Hop, kuličko! 2) Grafomotorika: kuličky 3) Pexeso 4) Panáček Bonbónek

Následoval výlet do zoo. Počasí nám krásně vyšlo, chvílemi bylo až moc teplo. Ovšem zvířátka jsme si krásně užili a důkladně prohlédli. Skupinková práce: 1)skládání z papíru - žirafa a gazela, MD: omalovánka 2) Grafomotorika - had 3) Kresba zvířátka ze ZOO.

V týdnu od 14. 6. jsme si povídáme o moři a jeho živočiších. Skupinková práce: 1) Chobotnice z PET láhve 2) Sádrová mušle 3) Grafomotorika: vlnky na moři. Místo čtvrté skupinky jsme měli v úterý společnou akci s rodiči Stavba hradů z písku, leč nikdo nepřišel, tak jsme si s kolegyní děti rozdělili do skupinek a postavili krásné tři hrady - viz fotogalerie.

V týdnu od 21.6. do 30.6. Jsme se loučili se školáky a školkou. Ve čtvrtek proběhlo rozloučení na oddělení motýlků (vystoupení předškolních dětí, vyřazení a předání dárků. Odpoledne slavnostní rozkrojení dortu) a pak na zahradě formou her na stanovišti, návštěvou psovodů a hasičů. Na závěr jsme založili táborák a opékali buřtíky.

 

2. skupinka

Zoo

Předškoláci